Aktualności


Złote Godło QI 2012

2012-11-13

W szóstej edycji konkursu Najwyższa Jakość - Quality International – firma AUTO-HIT sp. z o.o po raz drugi znalazła się w gronie firm nagrodzonych Złotym Godłem w kategorii QI Order, czyli zarządzanie najwyższej jakości.

W konkursie QI nagradzane są instytucje, samorządy, producenci i usługodawcy działający na terenie Polski oraz posiadający czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

Laureaci wyłaniani są w trzech kategoriach:

- QI Product – produkt najwyższej jakości,

- QI Services – usługi najwyższej jakości

- QI Order – zarządzanie najwyższej jakości,

i ponadto w trzech grupach podmiotów, uzależnionych od liczby zatrudnionych.

Firma AUTO-HIT sp. z o.o. została doceniona za odznaczającą się na tle konkurencji szczególną dbałością o najwyższą jakość swoich produktów i usług.

- To dla nas zaszczytne wyróżnienie móc znaleźć się w elitarnym gronie laureatów, którzy otrzymali Złote Godło QI. – mówi Krzysztof Strykier, prezes AUTO-HIT sp. z o.o. - Przez przeszło 17 lat istnienia naszej firmy budujemy jakość naszych usług i produktów. Od lat pracujemy ściśle według norm ISO 9001-2000 oraz jako konstruktor specjalistycznych zabudów pojazdów m.in. dla MON i MSW spełniamy standardy bezpieczeństwa i jakości. To właśnie dzięki tym działaniom jesteśmy pewni, że oferujemy naszym Klientom to co najlepsze. Chciałbym podkreślić, że u źródeł sukcesów leży zaangażowanie wszystkich pracowników naszej firmy oraz dbałość o spełnianie oczekiwań wymagających klientów i partnerów. Jesteśmy świadomą firmą, która wie, jak cenną wartością jest wysoka jakość, tworząca zaufanie do naszej marki. Tym bardziej niezwykle cieszy nas, że wysiłek całej firmy został doceniony – podkreśla prezes.

Organizatorem konkursu Quality International jest redakcja Forum Biznesu, a patronami przedsięwzięcia Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Do tegorocznej edycji zgłosiło się ponad 200 różnych instytucji, uczelni, firm i samorządów. Gala wręczenia nagród odbędzie się 28 września w Poznaniu. Firma AUTO-HIT sp. z o.o. już po raz drugi została wyróżniona nagrodą Złotego Godła QI, pierwszy raz w 2010 r. Nagrodę podczas gali odebrał Marcin Nowotka – manager firmy AUTO-HIT.

IMG_3784s_9884df9ed95a69a4fa21bf628f674ac4