Oferta produktowa

Zajmujemy się produkcją specjalizowanych naczep, zabudów samochodów, w tym ambulansów sanitarnych dla służb mundurowych i na rynek cywilny. Produkujemy różnego rodzaju konstrukcje stalowe, opylacze do zapobiegania wybuchom pyłu węglowego w górnictwie oraz ewakuatory samochodowe.

W naszej ofercie znajdują się mobilne punkty obserwacyjne stworzone dla badaczy, obserwatorów przyrody, fotografów i myśliwych.

Mobilne punkty obserwacyjne dostępne są w dwóch wariantach – na przyczepce jednoosiowej i dwuosiowej. Istnieje także możliwość indywidualnego dostosowania produktu do potrzeb klienta.

Urządzenie można transportować za pomocą samochodu osobowego wyposażonego w hak holowniczy. Niezależny napęd elektryczno-hydrauliczny pozwala wygodnie podnosić i opuszczać kabinę za pomocą przycisków umiejscowionych w jej wnętrzu. Po rozłożeniu w docelowym miejscu umożliwia ona obserwowanie okolicy z wysokości około 5 metrów.

Mobilny punkt obserwacyjny został wyposażony w dwa akumulatory żelowe zapewniające zasilanie agregatu hydraulicznego oraz oświetlenia LED znajdującego się wewnątrz i na zewnątrz kabiny.

Na wyposażeniu ambony znajduje się prostownik, który pozwala na szybkie i łatwe ładowanie akumulatorów – kabel wystarczy podłączyć do gniazdka 240V.