O firmie


Firma AUTO-HIT S.A.. istnieje od 1995 roku. Działalność firmy obejmuje m.in. produkcję naczep niskopodwoziowych, specjalistycznego sprzętu transportowego dla wojska, do przewozu maszyn budowlanych i elementów ponad-gabarytowych oraz produkcję konstrukcji stalowych wykorzystywanych m.in. w budowie dróg, mostów i hal.

Wykonujemy specjalistyczne konstrukcje stalowe dla infrastruktury drogowej, budownictwa i przemysłu. Dzięki niezbędnym urządzeniom i wyspecjalizowanej kadrze realizujemy nietypowe projekty na życzenie klientów. Spełniamy najwyższe standardy jakości, dzięki czemu oferujemy wysokiej klasy produkty i usługi.

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i wytrzymałość naszych konstrukcji. Wszystkie elementy poddajemy badaniom w Dziale Kontroli Jakości, aby spełniały wymagania norm polskich i europejskich. Oferujemy najnowocześniejsze i profesjonalne rozwiązania, przystosowane do indywidualnych potrzeb. Naszym klientom oddajemy do dyspozycji doświadczonych inżynierów Biura Konstrukcyjnego. Przy każdym projekcie analizujemy rozwiązania w odniesieniu do materiałów, proponując efektywną ofertę projektową realizacji Państwa zlecenia.

Posiadamy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej o numerze 0973H przyznany przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji oraz Certyfikat AQAP 2110:2006 nr. 452/A/2008 wydany w imieniu Polskiej Instytucji Narodowej w NATO ds. Zapewnienia Jakości – Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji. Krajowy Dyrektor ds. Uzbrojenia przyznał firmie AUTO-HIT Sp. z o.o. Świadectwo Wiarygodności niezbędne do realizacji kontraktów zaopatrywania Polskich Sił Zbrojnych.

Dzięki spełnianiu rygorystycznych wymagań, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznało naszej firmie koncesję na obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2000.

Korzystamy wyłącznie z atestowanych surowców. Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości, zyskaliśmy uznanie klientów w kraju i za granicą.

W związku ze zwiększającym się popytem w 2008 roku nasza firma otworzyła nowy zakład produkcyjno–usługowy w Makowie Mazowieckim o pow. 8.000 m2. Posiadamy cztery suwnice o udźwigu: 2 x 16t oraz 3,5 t i 2,5t. Dysponujemy nowoczesną kabiną lakierniczą i śrutownią o wymiarach wewnętrznych 21 m x 6 m x 5 m, a także urządzeniami do cięcia i gięcia stali.

Oferujemy także cięcie wodą w dowolnych materiałach o grubości do 250 mm, zwijanie profili, krawędziowanie blach o długości do 4 m i grubości do 4 mm oraz spawanie w technologii MIG aluminium i stali kwasoodpornej.

Projektujemy i produkujemy stalowe zbiorniki nad- i pod-ciśnieniowe o średnicach od 350 mm do 3500 mm. Oferujemy cięcie blach gilotyną o długości elementu do 6 m i grubości 25 mm. Przyjmujemy zlecenia dotyczące wiercenia otworów, cięcia piłą taśmową (ramową), malowania natryskowego pistoletem i przy pomocy specjalistycznych pomp.

Dysponujemy najnowocześniejszym i specjalistycznym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą spawaczy, ślusarzy i lakierników, która spełni wszelkie oczekiwania klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY